20/10/2018 |  17:57 ⇒ 17:58 | Аутор: Агенције

Реал срушио рекорд неефикасности из 1985. године

Реал Мадрид је на данашњој утакмици против Левантеа (1:2) срушио црни рекорд неефикасности из априла 1985. године.
Лига шампиона - Реал Мадрид (фото:PAUL HANNA) -
Лига шампиона - Реал Мадрид (фото:PAUL HANNA)

Kраљевски клуб је у 72. минуту сусрета постигао први гол након осам сати и један минут игре у којима није затресао мрежу противника.

Поразом на Сантијагу Бернабеуу од Леванте у деветом колу ЛаЛиге Реал је само додатно продубио тешку кризу.

Европски шампион већ пету узастопну утакмицу није побиједио, а чак четири пута је поражен.

Бољи од Реала били су Севилља (3:0), ЦСКА Москва (1:0), Алавес (1:0) и данас Леванте (2:1), док су с Атлетиком играли неријешено, без погодака.

Тренер Хулен Лопетеги чека отказ, а нови проблем за Реал је што идуће недјеље путују Барселони на ноге на Камп Ноу.