10/12/2017 |  15:45 ⇒ 19:06 | Аутор: РТРС

Борац побиједио Широки, Крупа ремизирала

Фудбалери Борца побиједили су данас екипу Широког Бријега резултатом 2:1 и тако завршили јесењи дио Премијер лиге БиХ.
Премијер лига БиХ - Фото: илустрација
Премијер лига БиХФото: илустрација

Борац је повео голом Горана Галешића у 29. минути, а изједначење гостима почетком другог полувремена донио је Сантос Вагнер. Побједа Бањалучана стигла је ја крају утакмице у судијској надокнади када је капитен Широког Јосип Баришић погодио властиту мрежу.

Меч у Бањалуци прекинут је у 28. минуту због тога што су навијачи Борца грудвама гађали помоћног судију.

Након 15-ак минута паузе меч је настављен, а навијачи на истоку су морали да напусте стадион. Придружили су им се оне најватреније присталице, популарни Лешинари, који су самоиницијативно напустили сјеверну трибину.

Фудбалери Младости и Крупе ремизирали су у Добој Какњу 1:1 у сусрету 18. кола Премијер лиге БиХ.

Фудбалери Крупе су одиграли су неријешено 1:1 са екипом Младост Добој Какањ, у гостима, у 18. колу Премијер лиге Босне и Херцеговине.

У 66. минути гости су заслужено повели аутоголом дефанзивца домаћих Металсија, изједначење је стигло у 84.минути када је Мишић прецизно погодио са врха казненог простора.

Крупа тако након првог дијела шампионата заузима пето мјесто са 31. освојеним бодом.

Фудбалери Жељезничара савладали су данас на домаћем терену екипу Радника (3:2), док је Витез код куће изгубио од Сарајева са 3:0.

Првенство ће бити настављено у фебруару наредне године.