21/08/2017 |  08:06 | Аутор: РТРС

Шоу Нејмара у Паризу: Два гола и двије асистенције (ВИДЕО)

Фудбалери Пари Сен Жермена убедљиво су побиједили екипу Тулуза са 6:2, а прави спектакл на Парку Парчева приредио је најскупљи фудбалер свијета Нејмар.
Нејмар - Фото: AFP
НејмарФото: AFP

Бразилац је са два гола и две асистенције обиљежио свој деби на стадиону у Паризу.

У узбудљивом мечу гости су повели у 18. минуту преко Градела, а онда је Нејмар у 31. минуту изједначио, да би четири минута касније асистирао Рабиоти за преокрет.

До краја прво полвремена, домаћини су успјели да сачувају предност, да би у наставку остали без играча мање на терену.

Марко Верати зарадио је други жути у 69. минуту, али то није сметало Парижанима да повећају предност.

То су учинили преко Каванија, који је у 75. минуту постигао погодак из пенала, али је три минута касније Жулијен узвратио за 3:2.

А онда, у посљедњих десет минута услиједио је "терор" Парижана.

Прво је Пасторе у 82. минут на асистенцију Ди Марије затреесао мрежу противника, да би два минута касније Нејмар поново асистирао Курзави за 5:2, а у 90. ставио тачку на овај меч прелијепим голом за коначних 6:2.